Blog

Iso Belgeleri Nasıl Alınır?

Iso Kalite Belgeleri Nasıl Alınır? Iso Kalite Belgeleri Firmaların Büyüklüklerine, Faaliyet Alanlarına Bakılmaksızın Tüm Sektörlerin Alabilecekleri Bir Standarttır.  Iso..

Devamı için tıklayın

Iso Belgelendir Ücretleri Nedir?

"ıso Kalite Belgeleri Almak Fiyat Olarak" Pahalı Değildir. Iso Kalite Belgelerinde Seçilen Akreditasyona Göre (Uluslararası Yada Türkak) Farklı Maliyetler Çıkmaktadır. Bizi A..

Devamı için tıklayın

Iso Kalite Belgelerinin Geçerlilik Süresi Ne Kadardır?

Ülkemizde Ve Tüm Dünya Ülkelerinde Iso Kalite Belgelerinin Geçerlilik Süresi 1 Yıldır. Belgeler 3 Yıllık Olarak Hazırlanır Ve Her Yıl Ara Denetim Ve Gözetim İşlemleri Yapılmakta..

Devamı için tıklayın

Ek Olarak Danışmanlık Ücreti İsteniyormu?

Belge Danışmanlık Olarak Bizimle Çalışan Firmalarımızdan Ek Ücret Talep Etmemekteyiz. Iso Kalite Belgeleri İçin Verilen Tekliflerimiz Belge Teslim Ücretlerdir.

Devamı için tıklayın

Kktc Iso Kalite Belgeleri Ve Ce Hizmeti

Ce Belgesi Ve Iso Kalite Belgelerinde kktc'de Hizmet Sunuyoruz Kktc'de Faaliyet Gösteren Tüm Firmalar İçin Belgelendirme Hizmetini Eksiksiz Yapmaktayız. Kktc De Yerleşik..

Devamı için tıklayın

Bd Kurumsal Hizmetler

Bd Kurumsal Hizmetler Danışmanlık Ltd. Şti.   2002 Yılından Beri Belgelendirme Hizmeti Sunmaktadır. Www.belgedanismanlik.com Bir  Bd Kurumsal Hizmetler ..

Devamı için tıklayın

Oteller İçin Kalite Belgeleri

Dünya Gündemini Tamamen Değiştiren Pandemi Sonrası İşletmeler Farklı Önlemler Almaktadır. Özellikler Ekonomi Anlamında Turizm Sektörü Büyük Ölçüde Etkilenmiş Bulunmakta. Otel..

Devamı için tıklayın


Hizmetlerimiz

ÇALIŞMALARIMIZDAN GURUR DUYUYORUZ !